Privātuma politika

07.08.2019


Šī privātuma aizsardzības politika sīkāk apraksta noteiktu politiku, kas ir ieviesta visu SEGROW pakalpojumu sniegšanā, pārvaldot informāciju par mūsu mājaslapas(-u) un pakalpojumu pēc pieprasījuma (On-Demand services) (turpmāk – „Pakalpojumu”) lietotājiem, pēc kuras var identificēt personu.

Mums ir ļoti svarīgs Jūsu privātums. Tādēļ esam izveidojuši šo politiku, lai Jūs saprastu, kā mēs ievācam, izmantojam, izplatām, atklājam un pielietojam personisko informāciju. Tālāk ir īsi aprakstīta mūsu politika.

  • Pirms personiskās informācijas ievākšanas vai tās ievākšanas laikā mēs darām zināmu mērķi, kādam informācija tiek ievākta.
  • Mēs ievācam un izmantojam personisko informāciju, lai izpildītu vienīgi mūsu noteiktos mērķus, kā arī citus mērķus, kas sakrīt ar mūsu noteiktajiem mērķiem; citāda informācijas izmantošana notiek tikai ar iesaistītās personas piekrišanu vai saskaņā ar likumu.
  • Mēs saglabājam personisko informāciju tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu noteiktos mērķus.
  • Mēs iegūstam personisko informāciju saskaņā ar likumu un izmantojot taisnīgus līdzekļus, un, ja iespējams, informējot iesaistīto personu vai iegūstot tās piekrišanu.
  • Personiskajiem datiem jābūt saistītiem ar mērķiem, kādiem tie tiek izmantoti, un, cik tas nepieciešams mērķu izpildei, datiem jābūt precīziem, pilnīgiem un tie nedrīkst būt novecojuši.
  • Ar piemērotiem aizsarglīdzekļiem mēs pasargājam Jūsu personisko informāciju pret informācijas pazušanu vai nozagšanu, kā arī pret neautorizētu piekļuvi informācijai, neautorizētu informācijas izplatīšanu, kopēšanu, izmantošanu vai izmainīšanu.
  • Mēs nodrošināsim klientiem viegli pieejamu informāciju par mūsu politiku un metodēm, kas attiecas uz personiskās informācijas pārvaldīšanu.

Informācijas ievākšana un izmantošana

Dažās mājaslapas(-u) sadaļās SEGROW (kopā ar citām lietām) var piedāvāt Jums piedalīties pētījumos, reģistrēties pasākumiem, nosūtīt CV, lejupielādēt tehniskos dokumentus, piedalīties tīmekļapraidē, aptaujās vai konkursos, sazināties ar SEGROW par jautājumiem vai komentāriem, vai informācijas pieprasīšanu, sniegt SEGROW atsauksmes, piedalīties tērzēšanā vai veikt ierakstus ziņojumu dēļos, vai aizpildīt profilu vai reģistrācijas formu. Šādu darbību specifikas dēļ SEGROW var ievākt personisku informāciju, pēc kuras var identificēt personu, piemēram, Jūsu vārdu, un tādu kontaktinformāciju kā Jūsu adresi, e-pasta adresi, telefona numuru, dzimšanas datumu, lietotājvārdu, paroli, valodas izvēli, laika zonu, amata nosaukumu un informāciju par uzņēmumu, kredītkartes informāciju vai citu informāciju par maksājumiem, informāciju par kredītvēsturi, nodokļu maksātāja identifikācijas numuru un komersanta identifikācijas numuru, kā arī citu informāciju, ko Jūs brīvprātīgi nosūtāt savstarpējās komunikācijas laikā ar mums. Turklāt SEGROW var ievākt personisko informāciju, ko lietotāji sniedz, sazinoties ar SEGROW, vai ko lietotāji brīvprātīgi publicē tīmekļa žurnālos, tērzētavās, forumos un ziņojumu dēļos, kas pieejami no mājaslapas(-ām), un citi lietotāji var redzēt jebkādu informāciju, kas tiek publicēta šādos forumos. SEGROW arī var ievākt iepriekšminēto personisko informāciju par lietotājiem no trešajām personām vai citiem uzņēmumiem, ar kuriem mums ir sadarbība, un no mārketinga vai reklāmas uzņēmumiem, kas nodrošina SEGROW ar minēto informāciju kā daļu no savstarpējās sadarbības. SEGROW var arī ievākt informāciju un datus, ko lietotāji, izmantojot mājaslapu(-as) un Pakalpojumus, augšupielādē Pakalpojumiem un lai vispārīgi izmantotu mājaslapu(-as) un Pakalpojumus.

SEGROW var izmantot lietotāja personisko informāciju, lai reģistrētu lietotāju Pakalpojumu un/vai noteiktu mājaslapas(-u) sadaļu izmantošanai, sazinātos ar lietotāju vai piegādātu noteiktus produktus, pakalpojumus vai informāciju, ko lietotājs ir pieprasījis, lai apstiprinātu lietotāja tiesības piekļūt mājaslapai, apstiprinātu lietotāja tiesības izmantot pakalpojumus, uzlabotu mājaslapas(-u) un Pakalpojumu saturu un vispārējo pārvaldību, sniegtu lietotājam paziņojumus par precēm vai pakalpojumiem, ko lietotājs ir iegādājies vai vēlas iegādāties nākotnē, sniegtu paziņojumus par iekšējo biznesa analīzi un lai veiktu reklāmas pasākumus noteiktām mērķauditorijas grupām.

Sīkdatnes (Cookies)

SEGROW var izmantot nelielas teksta datnes, lai uzlabotu vispārējo mājaslapas(-u) darbību. Sīkdatne ir neliels datu apjoms, kas atrodas lietotāja cietajā diskā un satur informāciju par lietotāju. Sīkdatnes parasti neļauj mums Jūs personiski identificēt.

Drošība

SEGROW var izmantot procesuālus un tehnoloģiskus paņēmienus, kas ir atbilstoši izveidoti, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja personisko informāciju no informācijas pazušanas, neautorizētas pieejas, izplatīšanas, izmainīšanas vai iznīcināšanas. SEGROW var izmantot šifrēšanu, ugunsmūrus, aizsardzību ar parolēm, drošligzdu slāni vai citus drošības pasākumus, kas palīdzētu novērst neautorizētu pieeju lietotāja personiskajai informācijai, pēc kuras var identificēt personu.

Jūsu informācijas atjaunošana

SEGROW piedāvā jums iespēju pārskatīt un atjaunot Jūsu informāciju, tai piekļūstot un to izmainot Jūsu SEGROW uzstādījumu lapā.
Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šo privātuma aizsardzības politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi [email protected]

Šī privātuma aizsardzības politika pēdējo reizi atjaunota 2019. gada 7. augustā.